Podczas spotkania podsumowującego ostatnią Muzyczną Wioskę, spośród całej drużyny organizującej ten cały bałagan, głos zabrał jeden z amatorów ganiania na dwóch kółkach kur po okolicznych wioskach. A w naszej drużynie jest ich kilku.

  Złożył ów amator, zwany delegatem, postulat, jakoby to sztab organizacyjny, odpowiedzialny za organizację wcześniej wspomnianego już festiwalu MW, dyskryminuje jego, i jemu podobnych. Pomijając jego cały wywód, bo wiadomo jak ciężko jest poskładać swoje myśli pod koniec takiego spotkania podsumowującego, nie wspominając już o trudnościach z przekazaniem tego werbalnie, chodziło o to, że przez wszystkie edycje MW nie stworzyliśmy warunków noclegowo-sanitarno-gastronomicznych dla wspomnianych wcześniej amatorów ganiania drobiu.

 

Tak oto narodziła się idea zorganizowania pierwszego Spotkania Motocyklistów „Moto Wioska 2019”.

 

  Założenia są proste. Pakujecie namiociki, śpiworki i cały ten majdan na Wasze motocykle i przyjeżdżacie do Czciradza na kawał dobrej imprezy, a my gwarantujemy pole namiotowe z sanitariatami, browarek na wjazd, kiełbaskę z ogniska, śniadanko w niedzielę, pamiątkową smycz i wlepkę oraz wszystkie atrakcje związane z Muzyczną Wioską, z trzema mega koncertami włącznie.

 

Regulamin “Moto Wioska 2019” dostępny tutaj

Szczegółowych informacji dotyczących “Moto Wioski 2019” udzielą:

Marcin Kozłowski tel: 605662666

Grzegorz Kozłowski tel: 601913812